• Znaleziono 389 wiadomości.

• Pierwsza
TAM, GDZIE MIESZKA MUZYKA

19 maja 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gliwicach miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom XII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,,Tam, gdzie mieszka muzyka”.

MY KOCHAMY NASZE MAMY !!!

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki uczniowie z klasy II a zaprosili swoje Mamy na klasową uroczystość.

18 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych MACMILLAN 2016.

Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że świetnie sobie radzą z zadaniami matematycznymi na najwyższym poziomie.

13 maja klasa 2 b w ramach projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" zaprezentowała pokaz multimedialny pt : "Wybieram zdrowie i zdrowe odżywianie".

JEDZ ZDROWO I KOLOROWO

W ramach projektu "Zdrowo jem, więcej wiem!" klasy Ia, Ic i IIb przeprowadziły zajęcia pod tytułem "Zdrowe jedzenie włącza myślenie".

TARNOWSKIE GÓRY

12 maja uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Tarnowskich Gór. Zwiedzali tam zabytkową kopalnię srebra.

LAUREACI KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO

W kwietniu, na sesji Rady Miejskiej w Czeladzi, burmistrz miasta pan Zbigniew Szaleniec pogratulował i uroczyście wręczył ...

Zbiórkę „Okulary dla Afryki”, organizuje Klinika OKULUS i dr Iwona Filipecka, ambasadorka fundacji Dzieci Afryki i pomysłodawczyni zbiórki oraz akcji „Okuliści dla Afryki”. Po raz drugi swoje siły połączyli pracownicy Okulusa oraz wolontariusze Fundacji Dzieci Afryki. Poprzednim razem udało im się zebrać ponad 6 tys. sztuk okularów! Przyłącz się do akcji, to tak niewiele kosztuje!

Gminny Konkurs Wiedzy o Czeladzi odbył się dnia 27 kwietnia 2016 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Muzeum Saturn w Czeladzi

• Pierwsza