20 LUT 2020

DZIEŃ OTWARTY

20 lutego br. już po raz kolejny gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji. Najpierw wszyscy obejrzeli pokaz taneczny w wykonaniu Leny i Laury. Następnie rodzice zapoznali się z ofertą szkoły, a dzieci w małych grupach uczestniczyły w różnego rodzaju zajęciach i pokazach: przeprowadzały doświadczenia chemiczne i fizyczne w Komnacie Białej Magii (pracownia przyrodnicza), bawiły się przy tablicy interaktywnej w Konacie Magicznej Ściany, wykonywały ćwiczenia ruchowe w Komnacie Zaczarowanej Podłogi, a w Relaksacyjnym Zakątku brały udział w zajęciach odprężających. Rodzice mogli śledzić poczynania swoich dzieci jak również porozmawiać z panią dyrektor szkoły i nauczycielami. Spacer po naszej szkole był nie tylko ciekawy, atrakcyjny ale i smaczny – gości częstowaliśmy pysznymi babeczkami. Zarówno dzieci jak i ich rodzice opuszczali szkołę zadowoleni i uśmiechnięci.
Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się ponownie.

D.S.