31 MAR 2019

WYNIKI I ETAPU KONKURSU MATEMATYCZNE PRETEKSTY

Po raz kolejny chętni uczniowie naszej szkoły przystąpili w bieżącym roku szkolnym do innowacyjnego Konkursu Matematyczne Preteksty. Po zarejestrowaniu się i przesłaniu odpowiedzi on – line do zadań I-go etapu, szesnastu uczniów z najlepszymi wynikami zakwalifikowało się do etapu II. Są to następujący uczniowie:

1. Kazimierz Cichy
2. Przemysław Sypek
3. Kinga Baran
4. Joanna Barć
5. Konrad Król
6. Szymon Michalski
7. Michał Puch
8. Patrycja Bednarska
9. Alicja Owczarek
10. Wojciech Sypek
11. Alan Borowski
12. Jakub Bator
13 Joanna Boduch
14. Patrycja Kawecka
15. Krzysztof Puch
16. Natalia Bednarska

II etap Konkursu Matematyczne Preteksty odbędzie się w szkole dnia 4 kwietnia br. i będzie miał formę jednorazowego testu pisemnego.

Uczestnicy II etapu Konkursu podczas rozwiązywania zadań mogą używać jedynie niezapisanych/niezadrukowanych kartek oraz piszących na niebiesko piór lub długopisów.
Test konkursowy rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa co najwyżej 90 minut.
Jeżeli, po rozpoczęciu rozwiązywania zadań, uczestnik opuszcza salę, to pozostawia w tej sali tekst konkursowy, zadania i kartę odpowiedzi. Jest to równoznaczne z zakończeniem przez niego udziału w Konkursie. Może on wrócić do sali dopiero po zakończeniu rozwiązywania zadań przez ostatnią osobę, ale nie może wówczas dokonywać żadnych dopisków do swojej pracy.
Uczestnik, który zakończył rozwiązywanie testu, sprawdza poprawność wypełnienia karty odpowiedzi i przekazuje ją opiekunowi swojej sali, po czym opuszcza salę.

Życzymy powodzenia !