21 GRU 2016

WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ SENIOR

20 grudnia klasa 2c wybrała się w odwiedziny do Domu Pomocy Społecznej SENIOR im. Jana Kaczmarka w Czeladzi, gdzie przywitali nas mieszkańcy i opiekunowie. Na środku holu stała piękna, pachnąca choinka. Zaraz z zapałem wzięliśmy się do jej strojenia. Najpierw założyliśmy lampki, potem dekorowaliśmy choinkę bombkami i kolorowymi zabawkami, a na koniec zawiesiliśmy kolorowy łańcuch. Kulminacją było włączenie światełek. Kiedy zabłysły wszyscy nagrodzili naszą pracę brawami. Otrzymaliśmy niespodziankę w postaci słodyczy, a my wręczyliśmy mieszkańcom własnoręcznie udekorowane pierniczki. Myślimy, że nie była to ostatnia nasza wizyta w tym miejscu.

V.K.