14 GRU 2016

ŚWIĄTECZNE OZDOBY

Warsztaty w Muzeum Saturn

W poniedziałek, 12 grudnia, uczniowie klasy IIa i IIb udali się do Muzeum Saturn w Czeladzi na warsztaty plastyczne. Tematem przewodnim warsztatów były ozdoby świąteczne, którymi można ozdobić bożonarodzeniowe drzewka. Pani prowadząca zajęcia pokazała dzieciom, w jaki sposób mogą wykorzystać różnorodne materiały przyrodnicze i przeznaczone na recykling, aby wyczarować z nich ciekawe prace. Wszystkie dzieci wykazując się swoim talentem, a także wielkim zaangażowaniem tworzyły piękne ludziki i szyszkowe bałwanki. Mnóstwo cierpliwości oraz precyzji wymagało wykonanie jak również sklejanie małych elementów. Drugoklasiści ciesząc się, że wykonane prace ozdobią ich domowe choinki, życzyły pracownikom Muzeum Saturn radosnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

J.O., L.M.