20 MAJ 2019

RANCZO ARTEMIDY

W połowie maja klasy czwarte udały się w odwiedziny na Ranczo Artemidy. Początek wycieczki rozpoczął się od wędrówki wokół pobliskich łąk, pól i lasów w celu odnalezienia SKARBU. Nie było to łatwe. Aby do niego dotrzeć należało posługiwać się mapą i kompasem. Tylko dobra orientacja w terenie pozwoliła wszystkim grupom na odnalezienie miejsca ukrycia skarbu. Po wyczerpującej wyprawie wszyscy odpoczywali przy ognisku piekąc kiełbaski. Później czekała na każdego wielka atrakcja w postaci przejażdżki na koniu. Niektórzy robili to pierwszy raz. Kolejną niespodzianką były warsztaty związane z poznaniem pracy w młynie, sadzeniem kwiatów i robieniem zielników. Chociaż pogoda nie dopisała wszyscy byli bardzo zadowoleni z wycieczki i wspólnie spędzonego czasu.

V.K., I.G., M.P.