19 CZE 2018

POŻEGNANIE KLASY TRZECIEJ

11 czerwca klasa IIIc na pożegnanie pierwszego etapu nauczania zaprosiła swoich rodziców i najbliższych. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt. „Nasz przyjaciel Prometeusz”. Narratorzy i pięknie przebrani aktorzy przybliżyli postać i ogromne zasługi dla ludzi, jednego z tytanów w mitologii greckiej, jakim był właśnie Prometeusz. Opowieść o Grecji zakończyła się wspólnym tańcem „Greka Zorby”. Niespodzianką dla uczniów i ich rodziców okazał się przygotowany przez wychowawczynię film pt. „Nasza klasa”, w którym zostały zaprezentowane najciekawsze chwile z trzech lat życia klasy. Komentarze i uśmiechy świadczyły, że dodatkowa atrakcja była trafiona. Jak każde wcześniejsze, wspólne spotkanie i to skończyło się słodkim poczęstunkiem.

V.K.