14 STY 2018

PIERWSZAKI NA LODOWISKU

Uczniów z klas pierwszych naszej „jedynki” cechuje wyjątkowa samodzielność. Chętnie podejmują nowe wyzwania, a interesuje ich wszystko co nieznane. Z wielką radością nasi milusińscy z klasy 1a uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego na lodowisku. Po zapoznaniu się z zasadami bezpiecznej jazdy z entuzjazmem zakładali łyżwy na nogi. Wszyscy ochoczo poddali się łyżwiarskim szaleństwom.
Tym, którzy stawiali na lodowisku swoje pierwsze kroki, pomagały "pingwinki" – jeździki, oraz starsze koleżanki z klasy siódmej b, którym serdecznie dziękujemy. Niektórzy pierwszoklasiści radzili sobie świetnie, inni - mimo upadków z uśmiechem na twarzy pokonywali wszelkie trudności i coraz pewniej utrzymywali się na tafli lodowiska. Emocji było co nie miara. Pobyt dostarczył dzieciakom nie tylko wspaniałej zabawy, dużej dawki humoru, ale również, co najważniejsze aktywności fizycznej, która jest niezwykle istotna w życiu.
Ogromnie dziękujemy Rodzicom, którzy wybrali się z nami na lodowisko i pomagali nam na każdym kroku. Bez pomocy Rodziców wiązanie i zapinanie naszych butów trwałoby nadal ... ;)