24 WRZ 2018

NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA

4.10.18r. Zapraszamy do Kopalni Kultury klasy VII i VIII na koncert hip-hopowy dla młodzieży pod hasłem: ,,Nie Zmarnuj Swojego Życia” - projekt dla młodzieży, który może zmienić życie…
Współczesna młodzież jest pogubiona… Jeśli nie mają właściwych autorytetów i zasad moralnych, jeśli nie znają swojej wartości i nie dostrzegają swoich silnych stron, mogą zmarnować swój potencjał i talent. Pod wpływem złego towarzystwa, buntu itp. młodzi są skłonni sięgać po używki takie jak papierosy, alkohol, narkotyki, „dopalacze”… to może ich nieodwracalnie zniszczyć. My im mówimy:
Nie Zmarnuj Swojego Życia!
Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji.
Żyj wartościami. Bądź sobą.
Projekt powstał z inicjatywy Fundacji Edukacja z Wartościami, Apostolskiego Ruchu Wiary oraz raperów Bęsia i Dj Yonasa (skład RYMCERZE). Podczas spotkania z młodzieżą raperzy dzielą się swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. Przekazują treści profilaktyczne i pozytywny komunikat „bez zadęcia i patosu” również w swoich hip-hopowych kawałkach.

J.W.