09 GRU 2016

MIKOŁAJKI W 3A

I w tym roku Mikołaj nas zaskoczył. I to jak ! Dostaliśmy od niego specjalną wiadomość video. Podczas oglądania filmu siedzieliśmy jak zaczarowani. Skąd Mikołaj tyle o nas wie !?Byliśmy bardzo zadowoleni, gdy w magicznej ramce Mikołaja pojawiło się NASZE zdjęcie ! Później, w ogromnym skupieniu oczekiwaliśmy, czy Mikołaj znajdzie nas na liście grzecznych dzieci – BYLIŚMY ! Film od Mikołaja sprawił nam wielką radość. Oglądaliśmy go w innej sali lekcyjnej i po powrocie do naszej klasy zaskoczył nas widok wielkiego, leżącego na środku worka. Zajrzeliśmy do środka, a tam ... PREZENTY ! Każdy dostał swój wymarzony podarunek i byliśmy bardzo szczęśliwi :). Nagle Amelka dostrzegła Mikołaja ... ,, tam, tam jest ! '' Wszystkie dzieci zbiegły się do okien, ale widać już tylko było kawałek czerwonego ubrania ... Mikołaj popędził dalej, do innych dzieci... Później okazało się, że to uznaliśmy za Mikołajowe ubranie było ... flagą ;) Ale i to odkrycie nie popsuło naszej dobrej zabawy.
W mikołajki rozmawialiśmy też o innych prezentach, które nic nie kosztują, a sprawiają wiele radości zarówno osobie, która je otrzymuje, jak też osobie, która daje prezent. Postanowiliśmy wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Marzycielską Pocztę i napisać listy do chorych dzieci.
Zachęcamy wszystkich, aby przyłączyli się do akcji :-) www.marzycielskapoczta.pl.
,, Czary-mary, każdy może zostać Mikołajem,
dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń dzyń, tak jak my''.
6 grudnia oglądaliśmy też przedstawienie klasy 3b, które bardzo nam się podobało.
To był dzień pełen niespodzinek!

Ucziowie klasy III A