15 CZE 2016

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO

„Dziecko powinno mieć możliwość niczym nieskrępowanej ekspresji samego siebie” C. Freinet
Laureatami ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznnego pt.
”Kolorowe myśli... wielobarwne słowa” zostali dwaj uczniowie klasy II a:
Wiktor Kowalik i Julian Grad.
Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do podejmowania działań odnoszących się do rozwoju myśli i wyobrażeń, przez poszukiwanie ciekawych treści i form związanych z tworzeniem tekstów literackich oraz rozwijanie ekspresji twórczej inspirowanej słowem i kolorem..
Na konkurs wpłynęło 338 prac, które Jury oceniało pod względem wartości artystycznych i językowych oraz oryginalności, pomysłowości, estetyki wykonania i zaprezentowania..
Gala Finałowa – wręczenie dyplomów i upominków laureatom z Krakowa i okolic odbędzie się 22 czerwca 2016 r. o godz. 16.30 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie przy ul. Rajskiej.

Naszym Zwycięzcom serdecznie gratuluję !!!.
wych. Dorota Stróżycka

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Wyniki ogólnopolskiego konkursu literacko – plastycznego Kolorowe myśli.pdf Wyniki ogólnopolskiego konkursu literacko – plastycznego Kolorowe myśli.pdf 16-06-16 22:03 519.15KB pobierz plik: Wyniki ogólnopolskiego konkursu literacko – plastycznego Kolorowe myśli.pdf