14 CZE 2017

FESTYN RODZINNY W JEDYNCE

„Moja aktywna rodzina”
Pod takim hasłem odbył się FESTYN RODZINNY w naszej szkole. Wśród zaproszonych gości pojawił się Burmistrz Miasta Czeladź p. Zbigniew Szaleniec oraz p. Beata Zawiła. W czasie festynu promowaliśmy przede wszystkim zdrowy i aktywny tryb życia. Dlatego też oprócz rozgrywek sportowych, w których brali udział uczniowie wraz ze swoimi rodzinami, można było skosztować domowego smalcu, ogórków kiszonych oraz wypieków mam naszych uczniów. Poza tym każdego roku staramy się, by pojawiły się na festynie rozmaite niespodzianki.
Atrakcją festynu były pokazy służb ratowniczych: Pogotowia, Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej i przedstawicieli WOPR z psami ratowniczymi. Podczas przedsięwzięcia odbyły się pokazy talentów wokalnych, tanecznych oraz sztuki walki- karate. Uczestnicy konkursu plastycznego i konkurencji sportowych zostali oczywiście nagrodzeni. Dziękujemy wszystkim mamom, babciom, ciociom, które upiekły przepyszne ciasta i oczywiście Wam - gościom, którzy przybyliście na nasz festyn.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie.
Do zobaczenia.

A. K. i J. J.