29 MAR 2018

DZIEŃ OTWARTY

Wspólna zabawa

Na poniedziałek 26 marca zaprosiliśmy przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców na Dzień Otwarty naszej szkoły. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Proszę, przepraszam, dziękuję ”. Uczniowie z klas III przedstawili piękną baśń o królewnie Gburce i przypomnieli swoim młodszym kolegom kiedy należy używać tych czarodziejskich słów.
Mali goście chętnie włączali się do wspólnych piosenek, zabaw i pląsów. Potem obejrzeli krótki film przedstawiający życie naszej szkoły, przeplatany wywiadami z uczniami klas młodszych i starszych na temat „Jedynki”.
Później z wielką ciekawością wybrali się na wędrówkę po szkole, podczas której zwiedzali różne pomieszczenia. Oczywiście z wielką ochotą zasiedli w ławkach szkolnych. Z zapałem wykonywali zadania w klasie na tablicy interaktywnej.
Słodki poczęstunek zakończył wizytę miłych gości w naszej szkole.

J.O., L.M., V.K.