18 STY 2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W IIIc

Dzień Babci i Dziadka obchodzony jest w wielu krajach świata. W Polsce to 21 i 22 stycznia. Pamiętając o tych ważnych osobach w życiu rodzinnym, klasa IIIc zaprosiła swoich dziadków na uroczystość związaną z ich świętem. Wnuki zaprezentowały program artystyczny, w którym przedstawiły obraz współczesnej babci i dziadka, którzy idąc z duchem czasu dbają o swoją kondycję fizyczną i starają się dorównać wnukom w obsłudze komputerów. Po wręczeniu laurek i samodzielnie wykonanych upominków dziadkowie wspólnie z wnukami uczestniczyli w konkursach. Wszyscy byli mocno dopingowani i nagradzani brawami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Świadectwem dobrej zabawy były uśmiechnięte twarze przybyłych gości.

V.K.