06 WRZ 2020

CZYSTOŚĆ I HIGIENA PRZEDE WSZYSTKIM

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
w nowym roku szkolnym szczególnie zważamy na higienę i zdrowie, by nadal móc uczyć się i pracować stacjonarnie. Dzięki środkom finansowym Szkolnej Rady Rodziców, za które dziękujemy, do szkoły zakupiono generatory ozonu firmy Viaken.
Silnie utleniające i dezynfekujące właściwości ozonu powodują, iż jest on powszechnie wykorzystywany do zwalczania wirusów, bakterii, nieprzyjemnych zapachów, pleśni, grzybów, alergenów, roztoczy. Szerokie zastosowanie ozonatora pozwala wykorzystać go do dezynfekcji szkolnych pomieszczeń , oczywiście po zakończeniu przez uczniów wszystkich zajęć.
Pamiętajmy jednak, że nadal obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Stosujmy się do nich
w czasie trwania COVID- 19.